Maantiekuljetus

Kuljetukset Euroopassa

Suurikokoisille tavaroille ja erikoistoimituksille tarjoamme maantiekuljetusta.

  • täysien ja osittaisten kuormien kuljetukset Baltiassa, Pohjoismaissa ja muualla Euroopassa
  • ADR-kuljetukset ja lämpötilaherkkien tavaroiden kuljetukset
  • kuljetukset CMR-yleissopimuksen ehtojen ja Virossa voimassa olevan lainsäädännön mukaisesti
  • maan sisäiset kuljetukset ovelta ovelle
  • kuljetukset pressuilla ja kylmälaitteilla varustetuilla perävaunuilla
  • nostolavallisten autojen ja pikkubussien kuljetuspalvelut
Suomi

Malle Bauman
Matkapuhelin: 555 38 012
Sähköposti:
malle.bauman@via3l.ee
fin ru est

Skype

Oliver Hansalu
Matkapuhelin: 555 07 963
Sähköposti:
oliver.hansalu@via3l.ee
fin eng est

Skype

Leeve Leiter
Matkapuhelin: 516 18 13
Sähköposti:
leeve.leiter@via3l.ee
ru est eng

Skype
Baltia

Reigo Vatsk
Matkapuhelin: 501 33 81
Sähköposti:
reigo.vatsk@via3l.ee
eng est

Skype

Raivo Tort
Matkapuhelin: 523 87 15
Sähköposti:
raivo.tort@via3l.ee
ru fin eng est

Skype

Timo Sakarias
Matkapuhelin: 555 21 278
Sähköposti:
timo.sakarias@via3l.ee
de eng est

Skype
Saksa, BeNeLux

Aleksei Pessi
Matkapuhelin: 555 35 703
Sähköposti:
aleksei.pessi@via3l.ee
ru swe bel eng est

Skype

Esther Napp
Matkapuhelin: 555 63 432
Sähköposti:
esther.napp@via3l.ee
estrueng

Skype
Italia

Silja Naarits
Matkapuhelin: 555 10 181
Sähköposti:
silja.naarits@via3l.ee
eng est ru

Skype
Etelä-Eurooppa

Tiina Tammik
Matkapuhelin: 555 89 985
Sähköposti:
tiina.tammik@via3l.ee
it ru eng de est

Skype
Yhteystiedot

Anneli Vellerind
Matkapuhelin: 555 10 191
Sähköposti:
anneli.vellerind@via3l.ee
ru fin eng est

Skype
Baltics,Puola

Janno Roosioja
Matkapuhelin: 534 71 986
Sähköposti:
janno.roosioja@via3l.ee
eng est

Skype

Helena Roots
Matkapuhelin: 581 88 292
Sähköposti:
helena.roots@via3l.ee
de eng est

Skype