Kontakt

Via3L Spedition OÜ

Kalmari tee 10, 75327 Karla küla, Rae vald, Harjumaa, Eesti
Telefon: +372 6 302 404
Faks:    +372 6 802 301
E-post: spedition@via3l.ee
Reg. Nr. 12044801
KMK nr. EE101423311
Pangakontod:
Swedbank
IBAN: EE442200221051555341
BIC: HABAEE2X
SEB
IBAN: EE631010220191757223
BIC: EEUHEE2X

Müük

Lauri Latt
Juhatuse liige
Mobiil: 508 09 42
E-mail:
lauri.latt@via3l.ee
fin ru est eng

Skype

Joel Rothberg

Mobiil: 527 03 00
E-mail:
joel.rothberg@via3l.ee
ru est eng

Skype

Rael Tavaste
Müügijuht
Mobiil: 530 55 460
E-mail:
rael.tavaste@via3l.ee
ru est eng

Skype

Kristiina Meerits
Sekretär
Telefon: +372 6 302 404
Mobiil: 580 64 743
E-mail:
kristiina.meerits@via3l.ee
eng fin estde

Skype
Mere- ja õhutransport

Helena Roots
(lapsehoolduspuhkusel)
Mobiil: 581 88 292
E-mail:
helena.roots@via3l.ee
de eng est

Skype
Soome

Leeve Leiter
Mobiil: 516 18 13
E-mail:
leeve.leiter@via3l.ee
ru est eng

Skype

Malle Bauman
Mobiil: 555 38 012
E-mail:
malle.bauman@via3l.ee
fin ru est

Skype

Oliver Hansalu
Mobiil: 555 07 963
E-mail:
oliver.hansalu@via3l.ee
fin eng est

Skype
Skandinaavia

Raivo Tort
Mobiil: 523 87 15
E-mail:
raivo.tort@via3l.ee
ru fin eng est

Skype

Reigo Vatsk
Mobiil: 501 33 81
E-mail:
reigo.vatsk@via3l.ee
eng est

Skype

Timo Sakarias
Mobiil: 555 21 278
E-mail:
timo.sakarias@via3l.ee
de eng est

Skype
Baltikum

Janno Roosioja
Mobiil: 534 71 986
E-mail:
janno.roosioja@via3l.ee
eng est

Skype
Ida-Euroopa

Anneli Vellerind
Mobiil: 555 10 191
E-mail:
anneli.vellerind@via3l.ee
ru fin eng est

Skype
Lõuna-Euroopa

Tiina Tammik
Mobiil: 555 89 985
E-mail:
tiina.tammik@via3l.ee
it ru eng de est

Skype
Saksamaa, BeNeLux

Aleksei Pessi
Mobiil: 555 35 703
E-mail:
aleksei.pessi@via3l.ee
ru swe bel eng est

Skype

Esther Napp
Mobiil: 555 63 432
E-mail:
esther.napp@via3l.ee
estrueng

Skype
Itaalia

Silja Naarits
Mobiil: 555 10 181
E-mail:
silja.naarits@via3l.ee
eng est ru

Skype
Suurbritannia

Helena Roots
(lapsehoolduspuhkusel)
Mobiil: 581 88 292
E-mail:
helena.roots@via3l.ee
de eng est

Skype
Mere- ja lennuteenuste juht

Urmo Paluste
Mobiil: 585 58 655
E-mail:
urmo.paluste@via3l.ee
estengru

Skype
Toll

Tiina Teras
Mobiil: 555 62 540
E-mail:
tiina.teras@via3l.ee
estengru

Skype
Raamatupidamine

Kaire Kuusik
Mobiil: 555 10 613
E-mail:
kaire.kuusik@via3l.ee
estengru

Skype

Cathy Pent
Mobiil: 555 13 214
E-mail:
cathy.pent@via3l.ee
esteng

Skype