Sauszemes kravu pārvadājumi

Pārvadājumi Eiropā

Lielgabarīta preču un īpašo sūtījumu transportēšanai piedāvājam sauszemes kravu pārvadājumus.

  • Pilnu un nepilnu autokravu transports Baltijas valstīs, Skandināvijā un Eiropā.
  • ADR un temperatūras jūtīgu kravu pārvadājumi
  • Kravu pārvadājumi saskaņā ar CMR konvencijas noteikumiem un Igaunijā spēkā esošajiem tiesību aktiem
  • Iekšzemes kravu pārvadājumi no durvīm līdz durvīm
  • Kravu pārvadājumi ar tenta puspiekabēm un termo puspiekabēm
  • Kravu pārvadājumi ar kravas automašīnām, kuras ir aprīkotas ar aizmugures lūkas pacēlāju, un mikroautobusiem
Somija

Malle Bauman
Mob. tālr: 555 38 012
E-pasts:
malle.bauman@via3l.ee
fin ru est

Skype

Oliver Hansalu
Mob. tālr: 555 07 963
E-pasts:
oliver.hansalu@via3l.ee
finengest

Skype

Leeve Leiter
Mob. tālr: 516 18 13
E-pasts:
leeve.leiter@via3l.ee
ru est eng

Skype
Baltijas valstis

Reigo Vatsk
Mob. tālr: 501 33 81
E-pasts:
reigo.vatsk@via3l.ee
eng est

Skype

Raivo Tort
Mob. tālr: 523 87 15
E-pasts:
raivo.tort@via3l.ee
ru fin eng est

Skype

Timo Sakarias
Mob. tālr: 555 21 278
E-pasts:
timo.sakarias@via3l.ee
de eng est

Skype
Vācija, BeNeLux

Aleksei Pessi
Mob. tālr: 555 35 703
E-pasts:
aleksei.pessi@via3l.ee
ru swe bel eng est

Skype

Esther Napp
Mob. tālr: 555 63 432
E-pasts:
esther.napp@via3l.ee
estrueng

Skype
Itālija

Silja Naarits
Mob. tālr: 555 10 181
E-pasts:
silja.naarits@via3l.ee
eng est ru

Skype
Dienvideiropa

Tiina Tammik
Mob. tālr: 555 89 985
E-pasts:
tiina.tammik@via3l.ee
it ru eng de est

Skype
Austrumeiropas

Anneli Vellerind
Mob. tālr: 555 10 191
E-pasts:
anneli.vellerind@via3l.ee
ru fin eng est

Skype
Baltics,Polija

Janno Roosioja
Mob. tālr: 534 71 986
E-pasts:
janno.roosioja@via3l.ee
eng est

Skype

Helena Roots
Mob. tālr: 581 88 292
E-pasts:
helena.roots@via3l.ee
de eng est

Skype