Tagasiside

Kiire töö

Via 3L AS on meie rahvusvahelisi vedusid korraldanud juba umbes 7 aastat. Kõige olulisem koostöö eelis on kiirus ja asjalik meeskond. Via 3L-l on terminalid kaubakorjeks, see võimaldab kiiresti reageerida ning muudab teenuse mugavaks. Teeme kindlasti ka edaspidi koostööd ja soovitame Via3L Spedition OÜ-d ka teistele.

Liana Lepik
Ostujuht
Da Vinci Food OÜ
da vinci food

Operatiivsus, innovaatilisus ja paindlikkus

Oleme Via 3L AS klient olnud juba aastast 2010 ning põhiliselt tellime neilt maanteetranspordi veoteenust Soome suunal. Via 3L meeskond on kompetentne ja koostööaldis. Töötajad on alati kliendile orienteeritud ja väga sõbralikud. Ettevõtte tugevaimad küljed on operatiivsus, innovaatilisus ja paindlikkus probleemide lahendamisel. Teenuse hind on orienteeritud turu vajadustele. Kindlasti teeme ka edaspidi koostööd ning olen meie tublit partnerit ka teistele soovitanud.

Helgi Ost
Netrauta.fi
 Netrauta.fi

Ühtehoidev, asjalik ja sõbralik meeskond

Via3L Spedition´i suurim väärtus on nende ühtehoidev, asjalik ja sõbralik meeskond. Mööblifurnituur AS on Via 3L AS klient olnud aastast 2011 ja põhiliselt kasutame importvedudele ekspedeerimisteenust. Lisaks asjalikele töötajatele hindame ka Via 3L mugavat ja kasutajasõbralikku veebikeskkonda tellimuste edastamiseks. Meie koostöö jätkub kindlasti ka tulevikus ja julgen Via3L Spedition teenuseid ka teistele soovitada.

Triinu Kriisk
Ostujuht
Mööblifurnituur OÜ
mf