Maanteetransport

Lähtudes klientide soovidest ja vajadustest, pakume neile paindlikke, efektiivseid ja konkurentsivõimelisi lahendusi.

Meie veokorraldajad organiseerivad iga nädalaselt sadade veokite transporti üle Euroopa. Vedude korraldamisel kasutame nii oma kui ka koostööpartnerite autosid. Teostame nii täis- kui osakoormate vedu. Samuti pakume ADR ja temperatuuritundlike kaupade vedusid, riigisisest transporti uksest ukseni tent- ja termohaagistega ning tagaluuktõstukautode/väikebusside veoteenuseid.

Maanteetranspordi oluline info:

  • Mahu ja kaalu suhe maanteetranspordis on 1 m3 = 333.33 kg
  • Maanteetranspordis on vedaja vastutus kuni 8.33 SDR-i brutokaalu kg kohta
  • Tavalise tent-treileri mõõtmed: pikkus 13,6 m, laius 2,45 m ja kõrgus 2,5 m
  • Tavaliselt mahub treilerisse kuni 33 euroalust või 26 FIN-alust

Maanteetranspordi dokumendid:

  • Rahvusvaheline maanteetranspordi saateleht – CMR
  • Kauba manifest
  • Saatja väljastatud kaubaarve või pakkeleht

Maanteetransport on kindel ja efektiivne kauba sihtkohta toimetamise viis.

Soome

Malle Bauman
Mobiil: 555 38 012
E-mail:
malle.bauman@via3l.ee
fin ru est

Skype

Oliver Hansalu
Mobiil: 555 07 963
E-mail:
oliver.hansalu@via3l.ee
finengest

Skype

Leeve Leiter
Mobiil: 516 18 13
E-mail:
leeve.leiter@via3l.ee
ru est

Skype
Skandinaavia

Reigo Vatsk
Mobiil: 501 33 81
E-mail:
reigo.vatsk@via3l.ee
eng est

Skype

Raivo Tort
Mobiil: 523 87 15
E-mail:
raivo.tort@via3l.ee
ru fin eng est

Skype

Timo Sakarias
Mobiil: 555 21 278
E-mail:
timo.sakarias@via3l.ee
de eng est

Skype
Saksamaa, BeNeLux

Aleksei Pessi
Mobiil: 555 35 703
E-mail:
aleksei.pessi@via3l.ee
ru swe bel engest

Skype

Esther Napp
Mobiil: 555 63 432
E-mail:
esther.napp@via3l.ee
estrueng

 

Skype
Suurbritannia

Helena Roots
(lapsehoolduspuhkusel)
Mobiil: 581 88 292
E-mail:
helena.roots@via3l.ee
de eng est

Skype
Ida-Euroopa

Anneli Vellerind
Mobiil: 555 10 191
E-mail:
anneli.vellerind@via3l.ee
ru fin eng est

Skype
Baltikum,Poola

Janno Roosioja
Mobiil: 534 71 986
E-mail:
janno.roosioja@via3l.ee
eng est

Skype
Itaalia

Silja Naarits
Mobiil: 555 10 181
E-mail:
silja.naarits@via3l.ee
eng est ru

Skype
Lõuna-Euroopa

Tiina Tammik
Mobiil: 555 89 985
E-mail:
tiina.tammik@via3l.ee
it ru eng de est

Skype