Uudised

Teade Via 3L Spedition klientidele

Lugupeetud koostööpartner

Peame kahetsusega informeerima, et eelnenud nädalavahetusel (30. juunil 2018) on ilmnenud, et Via3L Spedition OÜ (tänase seisuga tagasikutsutud) juhatuse liikmed Elmer Maas ja Lauri Latt ning töötajad (isikute ring täpsustamisel) on meie hinnangul pannud toime ettevõtte varguse – minema on viidud praktiliselt kõik vajalik teenuse osutamiseks, mistõttu ei ole meil võimalik Teid hetkel kvaliteetselt teenindada. Võtame koheselt kasutusele võimalikud meetmed, et lahendada ülalnimetatud olukord ja sellega seoses Teile tekkinud ebameeldivused. Ettevõtte uus juhatus on koosseisus: Alger Närska, Meelis Saaresalu ja Jaana Jakovlev.

Palun teavitage meid e-posti teel aadressil spedition@via3l.eu, kui Teil on pooleliolevaid tellimusi või osutatud teenuste eest on jäänud arveldamata. Täiendavate küsimuste tekkimisel palun saatke pöördumine aadressile: spedition@via3l.eu  või helistage numbril +372 53419297

NB! Antud intsident ei puuduta Via3L AS tegevust ega ettevõtte kliendisuhteid.

Lugupidamisega

Alger Närska, Meelis Saaresalu ja Jaana Jakovlev

Via 3L Spedition juhtimine

Oleme teile väga tänulikud toetuse ja usalduse eest ettevôttele keerulistel hetkedel. Meie prioriteediks on professionaalse teenuse tagamine ja usume, et üheskoos saame raskustest üle.
Sellega seoses on meil hea meel teatada, et Via 3 L Spedition tiimiga on liitunud Eesti ekspedeerimisvaldkonna üks kogenumaid tegijaid, Seppo Taniel.

Taniel alustas oma teed sektoris 1990. aastal esimeses Eesti erakapitalile kuuluvas mereekspedeeerimisfirmas Eesti Mereagentuur AS, kus oma ala tõeliste professionaalide käe all omandas vajalikud teadmised ekspedeerija tööks. Hiljem on ta töötanud juhtpositsioonil mitmetes ettevôtetes – Tridens AS, Chr.Jensen Eesti AS, Travend AS, E.M.Trans AS ja Kühne+Nagel AS. 2009. aasta aprillist on Taniel olnud O.M.C. Ekspedeerimise OÜ tegevomanik.

Täname teid veel kord môistmise ja toetuse eest ja loodame meie partnerlussuhte pikaajalisele jätkamisele. Lisame siia Seppo Tanieli kontaktid:

Seppo Taniel +372 518 8444‬
seppo@via3l.eu

Lugupidamisega,
Via3L Spedition OÜ nimel
Meelis Saaresalu
Alger Närska
Jaana Jakovlev